Magazyn

Kiedy RÓŻ się wścieknie..., czyli salon z charakterem

Redakcja
21-05-2013 o 10:03
Róż jest symbolem wdzięku i subtelnej elegancji. To kolor bardzo kobiecy i romantyczny. Kiedy mówimy: różowy, myślimy: pastele, delikatność płatków róży, słodycz i dziewczęcy urok. Wielu decyduje się na subtelne różowe elementy wystroju w swoich mieszkaniach, gdyż pastele są po prostu bezpieczne, dobrze komponują się z każdym wnętrzem.
Kiedy jednak ten delikatny kolor zaczyna nabierać charakteru i przeradza się w intensywną fuksję, czy neonową magentę, zaczyna rodzić się... strach. Boimy się odważnych barw, które mogłyby wyglądać kiczowato we wnętrzu i zaburzać harmonię w naszym codziennym życiu. Ta niechęć staje się często hamulcem przed pozytywnymi zmianami. Warto się jej pozbyć i postawić na przykład na... wściekły róż w salonie

Nic nie męczy tak, jak nudne, bezbarwne wnętrze. Zwłaszcza salon, powinien mieć swój niepowtarzalny charakter, gdyż jest on miejscem, do którego zapraszamy naszych gości, a tym samym stanowi swoistą “wizytówkę” domu. Intensywna barwa doda każdemu salonowi oryginalności oraz nutki szaleństwa, sprawiając, że zostanie on zapamiętany przez każdego, kto nas odwiedzi.
Tekst: Paula Ratkiewicz
Zdjęcia: serwis domideco.pl